Leden 2014

Layout - Linkin Park #01

19. ledna 2014 v 20:16 | Angelique |  Layouty - Linkin Park

Konečně tu přináším článek s grafikou :) :D Toto je layout, který jsem, tuším, začátekm ledna dodělala a nastavila. Fotku, kterou jsem použila jsem měla v počítači už dlouho, takže nwm, odkud jsem ji vzala, ale strašně se mi tam hodila, tak jsem ji tam i tak nechala.

Do týdne mám v plánu udělat wallaper s Rihannou, který je u mě objednaný a hodnocení lekcí.


Tento layout je zadaný.

Chceš ho - napiš:
1. Blog
2. Co na popisky do menu
3. Co na popisky do horního menu (pokud tam je)
4. Souhlasíš s podmínkami?
5. Budeš ho chtít nastavit?
Jestli ano, tak mi napiš na email heslo na tvůj blog (AngeliqueXD@seznam.cz)

Podmínky:
1. Nebudeš layout upravovat
2. Nebudeš ho vydávat za svůj
3. Až ho nebudeš chtít, tak mi napíšeš

Jak to bude dál... + 1. narozeniny blogu

17. ledna 2014 v 20:14 | Angelique |  Site Info& My Diary

Někteří z vás si nejspíš pokládají otázku, jak to s tímto blogem bude pokračovat... upřímně i já jsem musela přemýšlet a pořádně se rozhodovat. Nakonec jsem se ale rozhodla tu přidávat aspoň v rámci možností. A to převážně layouty a grafiku k využití + lekce.

Jinak co se týká Affs, tak ty bohužel budu muset zrušit a zavedu jen favourite blogs - nestíhala bych obíhat a zase se mi nechce váš všechny mazat (to jestli si vy mě necháte v Affs nechám na vás). Pár z vás nabídnu spřátelení s mým druhým blogem, kde mě v nestíhání zachraňují přednastavené články a hodiny informatiky.

Nesmím také zapomenout zmínit, že včera tento blog oslavil své první narozeniny. :) Je to vlastně můj první blog, který oslavil nějaké narozeniny, takže jsem moc ráda. :)

PFS Graphic Lessons II. - 2. Hodnocení + 3. Zadaní

3. ledna 2014 v 21:07 | Angelique |  PFS Graphic Lessons

Původně jste na 2. lekci měli čas do 26., ale jelikož svůj výtvor mi poslali jen 3 lidé, tak jsem vám dala čas o týden víc. Nikdo toho ale nevyužil, tak budu hodnotit pouze 3 výtvory.
Při hodnocení se budu snažit vyzdvihnout to, co se povedlo, ale také vytknout to, co se mi nelíbí.
V každém kole rozdám 1-3 hvězdičky za skvělé zvládnutí dodělání - to co v té lekci není. A také za originalitu. Bodově nebudou znamenat nic - jen mi přijde jako dobrý nápad to ocenit - možná to bude fungovat i jako motivace pro ostatní soutěžící.