Červen 2014

Labels - Navštěvní kniha (Taylor Swift)

30. června 2014 v 12:19 | Angelique |  Labels
Tento výtvor jsem mělala pár měsíců zpátky. Poté jsem na něj nějak zapomněla, nyní jsem ho našla a i když asi nebude mít moc velké využití, tak ho sem chci dát. :)

Bleskovka #01

29. června 2014 v 15:49 | Angelique
Možná už nejsem ta praštěná holka, která píše každý den bleskovky na blog, ale pořád o nich vím a momentálně jedné využiji. Bude to ale spíš taková hledačka... nic vám nedám zadarmo. Navíc je to i takový dotazník, abych věděla, co se vám tu líbí atd.

Pokud se hodláš účastnit, tak napiš do komentářů:

1) Jméno
2) Blog
3) Kdy byl na tomto blogu vydán první článek
4) Tvůj oblíbený grafický výtvor dělaný mnou
5) Jaký typ grafiky tu máš nejraději (designy, blendy, avatary...)
6) Co ti tu chybí
7) Zapojil/a by ses do nějakého projektu? (lekce, vgs... - nabídka v menu)
8) Oblíbená celebrita, film, seriál (téma na grafiku)
9) Koho na diplom


Layout (aeternitate)

28. června 2014 v 11:25 | Angelique
Nedávno jsem dělala nový layout na můj druhý blog - aeternitate. Je sice trochu tmavší, ale to je u mě celkem častý problém, jelikož některé layouty vytvářím v noci při tmě a tam ty barvy vypadají trochu jinak. Ale i tak, doufám, že se vám líbí a budu ráda zhodnocení. :) Tady zatím nový layout neplánuji, spíše udělám více objednávek.


Avatary - Avril Lavigne #02 (3x)

26. června 2014 v 19:04 | Angelique |  Avatary
Nebyla bych to já, kdybych něco neudělala s Avril. Vybrala jsem avatary. Snad se vám líbí. :)

Používej jen s uvedením zdroje!

Hodnocení grafiky: E.

25. června 2014 v 19:54 | Angelique |  Hodnocení grafiky
Chceš ohodotit svou grafiku? - TADY
Připomínám, že hodnocení je můj názor a to znamená, že se někomu nemusí líbit, ale je to můj názor ne názor ostatních. A myslím si, že spíš kritika vám pomůže, takže se snažím najít i ty nejmenší chyby.

Blend - Pixie Lot

24. června 2014 v 21:11 | Angelique |  Blendy&Signatury
Rozhodla jsem se jako další článek dát blend. Jeho téma je zpěvačka Pixie Lot. Moc ji ani neznám, spíše jsem volila podle toho, že jsem na ni našla dost photoshootů. Snad se vám líbí. :)
(objednávky otevřu koncem týdne, až na jedné aktivní začnu dělat, jelikož by se stejně čekalo)


Calendar - July 2014

23. června 2014 v 19:37 | Angelique |  Calendar
I když to možná není tak moc k užitku, tak přesto chci s tímto pokračovat dál. Připadá mi to jako dobrý nápad. Jelikož byla pauza, tak jsem tentokrát nevybírala podle vás, ale téma jsem si zvolila sama. Vybrala jsem moji oblíbenou kapelu Evanescence. Fotky jsem vybrala se současnými členy.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Come Back

23. června 2014 v 18:02 | Angelique |  Site Info& My Diary
Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli tento blog obnovím. Není to proto, protože by mě grafika už nebavila. Prostě škola udělala své. Přijížděla jsem pozdě domů nebo dřív a musela se učit a pak jsem už neměla náladu na to něco tvořit. Ale když jsou ty prázdniny, tak jsem si řekla, že to tu opět zkusím rozjet. Je to totiž můj nejúspěšnější blog, tak ho tu jen tak nechci nechat. Měla bych rozjet objednávky designu (drobnou grafiku dělat už nebudu, připadá mi to zbytečné) a možná naberu pár lidí i na učení, pokud bude zájem. Soutěž dělat nebudu, protože přes prázdniny to většinou nemá cenu.
Tolik k úvodu a možná už večer můžete čekat první článek. ;) i affs se pokusím oběhnout.

Affs jsem oběhla a promazala neaktivní (nechci kontrolou zatěžovat aktivní) + dělám menší náběr, jelikož mi jich moc nezbylo. Taky nabírám do wardrobe a dnes večer nebo zítra otevřu objednávku designů.