Leden 2015

Layout - The Hobbit #01 [Aidan Turner]

30. ledna 2015 v 14:59 | Angelique |  Layouty - The Hobbit

Když jsem viděla fotky, tak mě napadlo udělat něco jiného než klasické oříznuté png a k tomu detaily - je to přece jen postava k filmu mimo reálný svět, tak proč do toho cpát brushe, co se tam ani nehodí. Proto jsem zvolila jiný styl. Možná je zbytečně moc tmavý, ale jinak jsem s ním celkem spokojená. Co vy?

Tento layout je zadaný.
Chceš ho - napiš:
1. Blog
2. Co na popisky do menu
3. Co na popisky do horního menu (pokud tam je)
4. Souhlasíš s podmínkami?
5. Budeš ho chtít nastavit?
Jestli ano, tak mi napiš na email heslo na tvůj blog (AngeliqueXD@seznam.cz)

Podmínky:
1. Nebudeš layout upravovat
2. Nebudeš ho vydávat za svůj
3. Až ho nebudeš chtít, tak mi napíšeš

Avatary - Mix #02 (5x)

29. ledna 2015 v 20:39 | Angelique |  Avatary
Neměla jsem konkrétní nápad na avatary, tak jsem udělala menší mix. Pokud by někoho napadlo slovo, které by všech 5 vystihovalo, tak ho napište do komentů. :D Pohrála jsem si tam trochu s barvami a sprejovými kolečky.

Používej jen s uvedením zdroje!

VGS - 1. kolo - hodnocení

25. ledna 2015 v 14:14 | Angelique |  VGS
Překvapilo mě, kolik z vás mi poslalo úkol. Příjemně mě to potěšilo. Pouze jeden člověk neposlal.
Hodnotit se budu snažit jak kladně, tak i záporně. Je potřeba vás pochválit, ale také řici, co by se mohlo zlepšit.. prostě budu upřímná. Vůbec nebudu bránit a budu i ráda, když jakýkoli návštěvník napíše svůj názor na výtvory do komentářů (popřípadě i k mému hodnocení) - nebojte se. A to samé platí i k soutěžícím.

Hodnocení grafiky: Janie.

20. ledna 2015 v 20:48 | Angelique |  Hodnocení grafiky
Chceš ohodotit svou grafiku? - TADY
Připomínám, že hodnocení je můj názor a to znamená, že se někomu nemusí líbit, ale je to můj názor ne názor ostatních. A myslím si, že spíš kritika vám pomůže, takže se snažím najít i ty nejmenší chyby.
(plný náhled layoutu na welove-graphics.blog.cz )

VGS - 1. kolo

6. ledna 2015 v 19:43 | Angelique |  VGS
Přihlásilo se vás vcelku dost, což jsem ráda a tak může VGS začít. Bude se vypadávat po kolech. V prvním kole - tomto se ale nevypadává. Vypadne jen ten, kdo mi nedodá výtvor. Bodovat budu já (od 1 do 10 s tím, že stupnice bude po půl bodech). Jelikož je teď doba před uzavřením známek, tak na termín budu nyní hodně tolerantní (navíc ani já nemám fůru času) a tak toto kolo bude do 24.1. Navíc je to poslední možnost pro přihlášení. S uzavřením prvního kola tato možnost padá. (přihláška TADY)