Duben 2015

Facebook (Angelique´s graphics)

28. dubna 2015 v 16:08 | Angelique |  Site Info& My Diary
Opět teď nastává ta doba, kdy bych měla mít více času se věnovat blogu. Chtěla jsem udělat teď hodnocení, ale jekoliž momentálně sedím v knihovně (doma budu až večer a tam mi to většinou nevyjde) a printscreen hodím max do wordu a obrázek z toho se základními programy prostě neudělám, tak si budete muset na grafický článek chvilku ještě počkat. Nicméně přemýšlela jsem, jak využít toho, když nemám co dělat po cestě domů a nebo ve škole, a rozhodla jsem se založit stránku na facebooku lehce vázanou k tomuto blogu. Ano, budu tam přidávat odkazy na nové články. Jelikož se mi ale představa takové suché reklamy a vůbec reklamy!! (za tímto učelem jsem ji nevytvořila) nelíbí, tak tam budu přidávat i nějaké užitečné návody, brushe, textury a další věci k programům. Pravděpodobně se tam občas objeví i nějaké mé fotky (a nebo oblíbené, ale to zatím promýšlím) a nejspíš i citáty. Kdyby někoho napadlo ještě něco dalšího, nebojte mi napsat do komentů.

Takže pokud chcete dostávat novinky o blogu a užitečné rady a doplňky k programům a nebo se třeba jen zamyslet u graficky mou zpracovaného citátu, budu ráda za váš like. :)


Layout - Other #10 [Paris]

18. dubna 2015 v 17:53 | Angelique |  Layouty - Others

Design, který jsem měla jako další v pořadí, ale jak jsem teď zjistila, tak jsem ho vůbec v menu neměla. No, možná proto, že jsem se na něm domlouvala přes fb. To ale nic nemění na tom, abych ho tu nedala. Je hodně jednoduchý, ale o to tu taky šlo. Další design bych měla začít buď dneska a nebo zítra a dokončení zatím nwm, ale snad během týdne. :)

PS: Termín VGS končí v pondělí, tak nezapomeňte na něj ;) Zatím mám výtvory od Lory a Vavy.
Tento layout je zadaný.
Chceš ho - napiš:
1. Blog
2. Co na popisky do menu
3. Co na popisky do horního menu (pokud tam je)
4. Souhlasíš s podmínkami?
5. Budeš ho chtít nastavit?
Jestli ano, tak mi napiš na email heslo na tvůj blog (AngeliqueXD@seznam.cz)

Podmínky:
1. Nebudeš layout upravovat
2. Nebudeš ho vydávat za svůj
3. Až ho nebudeš chtít, tak mi napíšeš


VGS - 5. kolo

8. dubna 2015 v 10:00 | Angelique |  VGS
Jelikož jsme v PNG tvorbě, tak jsem přemýšlela, jestli vám mám dát PNG obrázek a nebo PNG tvar. Nakonec jsem se rozhodla pro PNG obrázek. Připadá mi, že tam více zapojíte originalitu a taky si to ořežete. Je mi jedno, co využijete, akorát prosím průhledné pozadí. Klidně dejte do toho i víc fotek je mi to opravdu jedno a originalitu cením. Ale ať je to pořád PNG obrázek, kde je dominantní ořezaná hlavní fotka. A jelikož jsou v nabídce i čenrobílé fotky, tak si s tím klidně pohrajte colorizací či odstínem (pokud si vyberete černobílou), pokud to necháte v černobílé, tak k tomu budu mít výhrady. Ano, vybrala jsem těžší fotky. Jsem totiž zvědavá, jak se s tím dokážete poprat.

VGS - 4. kolo - hodnocení

7. dubna 2015 v 20:16 | Angelique |  VGS
Ano, byly sice prázdniny, ale buď jsem neměla čas a nebo se mi do toho nechtělo. :D Před prázdninama jsme pořád psali testy a nedokázala jsem se na nic pořádně soustředit, takže se mi ani nechtělo psát hodnocení - když už, tak ať to stojí za to. Sice se to tento týden moc nezlepšilo s testy, ale už jsem si řekla, že to musím konečně napsat. :D
Každý jste to pojali trochu jinak, což oceňuji. ;) Akorát někteří z vás neudělali přímo logo nebo label ale spíš banner s textem, ale že bych vám kvůli tomu dala nula bodů to ne.
Prosím přepočítejte si všichni body, které máte za závorkou - součet 1., 2. a 3. a 4. kola (neomylná nejsem a nerada bych někoho ošidila).
Další kolo bude následovat zítra dopoledne. Přednastavím dneska článek.

Layout - Alexander Skarsgard #02

6. dubna 2015 v 19:44 | Angelique |  Layouty - Alexander Skarsgard

Konečně po dlouhé době jsem udělala další design. Je mi moc líto, že všichni tak dlouho čekáte, ale dokud se mi to prostě nelíbí, tak to neuznám za hotové a nemám moc volného času. Byla tu i myšlenka, že bych prostě s grafikou přestala a tak, ale hned jsem ji zahodila, protože grafika mě hodně baví a vždy mi pomůže k lepší náladě (a navíc se mi možná bude hodit na školu). Prostě fungovat to tu asi bude vždy, ale trochu to občas bude váznout. Ale teď k designu - Vždycky se snažím udělat lepší design, než jsem dělala předtím, ale tentokrát to byl vážně oříšek, jelikož jsem musela udělat lepší design než můj možná i nejpovedenější. Hodnocení nechám na vás :D

PS: Hodnocení a i zadání VGS pravděpodobně zítra nebo ve středu nejpozději :)
Tento layout je zadaný.
Chceš ho - napiš:
1. Blog
2. Co na popisky do menu
3. Co na popisky do horního menu (pokud tam je)
4. Souhlasíš s podmínkami?
5. Budeš ho chtít nastavit?
Jestli ano, tak mi napiš na email heslo na tvůj blog (AngeliqueXD@seznam.cz)

Podmínky:
1. Nebudeš layout upravovat
2. Nebudeš ho vydávat za svůj
3. Až ho nebudeš chtít, tak mi napíšeš

PNG Srdce - Reign

5. dubna 2015 v 21:58 | Angelique |  PNG Srdce
PNG Srdce, které jsem dělala do VGS. Téma jsem si vybrala sama - je to seriál Reign, na který mě v poslední době hodně chytl. Je to dělané v Photoshopu. :) Pokud ten seriál znáte, tak co? Komu jste v první sérii fandili? Francis nebo Bash? :D

PNG Obrázek - Ashley Benson

3. dubna 2015 v 21:04 | Angelique |  PNG Obrázky
PNG, které jsem dělala do VGS. Kombinovala jsem dost dlouho, než jsem byla spokojená. Hodnocení nechám na vás. :) Hodnocení mé vgs čekejte do konce prázdnin (do neděle přijímám ještě výtvory - všichni neodevzdali ještě!!)