Červen 2015

Jsem zpět

28. června 2015 v 23:38 | Angelique |  Site Info& My Diary

Několik dní nebyly články, ani jsem se nikomu neozvala. Možná jste si mysleli, že jsem se na to vykašlala, ale nebojte - nevykašlala. Jen minulý víkend jsem se učila na poslední zkoušení ve škole a tento víkend a i část týdne jsem byla v Německu (víc k němu se pak dozvíte v Moudu). Od 1. jsem na brigádě, ale je to hodně pohodová brigáda, takže pro tento blog to znamená velkou výhodu. Určitě nejpozději ve středu čekejte nový článek (mám totiž zítra a v úterý ještě menší lítání, tak to nwm, jestli stihnu článek). Každopádně se omlouvám, že jsem o hiatusu nedala věděl - nějak mi to prostě časově nevyšlo. Teď už se to ale hoodně zlepší - minimáně dalších 14 dní. Začátkem července taky čekejte první číslo Moudu, které je skoro hotové. A jediné, co k němu zatím prozradím je téma čísla - Problém zvaný život.


Graphic Games

18. června 2015 v 14:00 | Angelique |  Internetové stránky (grafické)
Na dnešek jsem si pro vás připravila pár dobrých stránek, kde můžete si procvičit barvy, rozměry.. prostě vše ke grafice. Možná něco z toho znáte, občas to koluje po facebooku, ale já jsem trochu víc pohledala a polovinu z toho jsem ani já neznala.
Layout - FC Viktoria Plzeň

17. června 2015 v 15:00 | Angelique

Design, ke kterému jsem se dostala přes fb skupinu. Sice to není téma to katalogu (protože nejspíš nikdo jiný to neupotřebí), ale i tak jsem s tím souhlasila. Je to výzva a něco jiného, tak jsem to chtěla zkusit. Podle fotek jsem se rozhodla pro koláž do záhlaví a pak to nějak doladila.

Layout nastaven TADY.

Avatary - Joseph Morgan (3x)

16. června 2015 v 14:30 | Angelique |  Avatary
Avatary s Josephem Morganem (Klaus z The Vampire Diaries a nebo The Originals). Já nwm, ale asi mi obličejové avatary nikdy pořádně nepůjdou :D Sama jsem si v tom mašla plno chyb, ale tak trochu spěchám, tak to ani moc neřeším už. Zítra čekejte jako článek nejspíš nastavený layout.

Používej jen s uvedením zdroje!

Klikačky pro: Eleanor

15. června 2015 v 15:00 | Angelique |  Klikací Ikonky (objednávky)
Dneska sice něco drobnějšího, ale taky mi to zabralo čas. A navíc makám hlavně na designech, tak nějaké blendy nebo tak tu nejspíš nečekejte - pokud nebudu v nouzi a budu muset něco rychle udělat na článek. Každopádně dneska tu jsou dvě ikonky fanclubu pro Eleanor. Vůbec jsem nevěděla rozměry a nebo jestli gifové či ne, tak jsem udělala jednu gifovou a druhou ne a rozměry udělala klasické.

Používej jen s uvedením zdroje!


Diplomy za VGS

14. června 2015 v 12:28 | Angelique |  VGS
Ano, konečně jsem si našla čas vám udělat diplomy za VGS. Místově jsem udělala do 4. místa, protože to bylo kolo před finálem. Grafici, co vypadli předtím mají diplom za účast. Jinak 1.-4. místo si může říct o nějaké ceny. Buď grafika bez zdroje ode mě a nebo odkazy na brushe, patterns atd, tak si kdyžtak napiště do komentů, jestli něco chcete a co to bude. A taky tyto 4 místa mají reklamu v 1. čísle Moudu.

Nepřesný obrys a výplň za obrázkem (PFS)

13. června 2015 v 12:20 | Angelique
Jelikož už většinu grafiky dělám ve Photoshopu a v PFSX zbýval už jen jeden efekt, který podle mého názoru stojí za zveřejnění návodem, rozhodla jsem se s ním konečně vyjít na světlo. Není vůbec těžký, spíš jde o ten nápad, jak to udělat.

Wattpad covers #03 (4x)

12. června 2015 v 13:39 | Angelique |  Wattpad covers
Další várka coverů, které jsem udělala. V podstatě to bylo to jediné, co jsem v posledních dnech dělala. :D Teď už toho nemám tolik, tak se pokusím vrhnout na layouty a taky s nima pohnout.

(zvětšíte kliknutím na obrázky)

Hodnocení grafiky: EBBubeliny

11. června 2015 v 15:00 | Angelique |  Hodnocení grafiky
Chceš ohodotit svou grafiku? - TADY
Připomínám, že hodnocení je můj názor a to znamená, že se někomu nemusí líbit, ale je to můj názor ne názor ostatních. A myslím si, že spíš kritika vám pomůže, takže se snažím najít i ty nejmenší chyby.
(plný náhled layoutu na http://magic-ebisiatko.blog.cz/)

Wattpad covers #02 (3x)

10. června 2015 v 19:11 | Angelique |  Wattpad covers
Ano, stala jsem se tochu žádaná k tvorbě coverů na wattpad. Tady je jen něco, co jsem udělala. Pokud chce i někdo z vás, tak stačí napsat. Je to vcelku rychlé a baví mě to.

(zvětšíte kliknutím na obrázky)

Layout - Zvířata #10 [Kůň]

9. června 2015 v 14:30 | Angelique |  Layouty - Zvířata
Layouty se zvířaty jsou vždycky oříšek v tom, že na to můj klasický design nejde - ořezat koně a dát za něj brushe mi připadá divné. Proto vždycky vymýšlím něco nového a hraju si s fotkama a spíš skládám než ořezávám. A tentokrát jsem to poskládala takto. :D :)
Tento layout je zadaný.

Chceš ho - napiš:
1. Blog
2. Co na popisky do menu
3. Co na popisky do horního menu (pokud tam je)
3. Souhlasíš s podmínkami?
4. Budeš ho chtít nastavit?
Jestli ano, tak mi napiš na email heslo na tvůj blog (AngeliqueXD@seznam.cz)

Podmínky:
1. Nebudeš layout upravovat
2. Nebudeš ho vydávat za svůj
3. Až ho nebudeš chtít, tak mi napíšeš

VGS - finálové hodnocení

8. června 2015 v 15:00 | Angelique |  VGS
A finálové a zároveň poslední hodnocení VGS. Když jsem koukala na celý průběh VGS, tak jsem nemohla uvěřit, že tu bylo skoro půl roku. Ano, bude mi trochu chybět, ale už pomalu chystám další projekt, o kterém se dočtete dole. Snad i vás VGS bavilo a nebyly to jen otravné články, které jste radši překlikli. :)

Layout #11 [Torrance Coombs (Reign)]

7. června 2015 v 15:02 | Angelique |  Layouty blogu
Ano, už to opravdu chtělo změnu. Design s Cascadou se mi sice líbil, ale půl roků koukat na to samé, na mě bylo už moc a asi nebudu jediná. Na D-S jsem měnila design každý měsíc, tady se mi zdálo zbytečné tak často (radši ten čas věnuji tvorbě pro vás), ale teď už jsem si čas našla i na design tady.
Asi týden jsem přemýšlela s kým design udělat. Věděla jsem, že tentokrát chci nějakého chlapa, protože ženských tu bylo dost a seriál nebo film se mi dělat nechtělo. První nápad byl Joseph Morgan, ale ten neměl dobré photoshooty na design. A poté mě napadla ta možná geniální myšlena udělat ho s Torance Commbs, kterého znám ze seriál Reign, kde hraje Bashe.
Co na něj říkáte? Líbí se vám? A samozřejmě jako vždy - jde tu vše přečíst a sedí vám všude?
By: Angelique | Od: 7.6.2015 Do: ??? | With: Torrance Coombs

Layout - Against The Sun #01

6. června 2015 v 14:00 | Angelique |  Layouty - Against The Sun

Jednodušší layout, ale pořádné promo fotky prostě ten film nemá, tak jsem využila to, co bylo a udělala z toho toto.

Tento layout je zadaný.

Chceš ho - napiš:
1. Blog
2. Co na popisky do menu
3. Co na popisky do horního menu (pokud tam je)
3. Souhlasíš s podmínkami?
4. Budeš ho chtít nastavit?
Jestli ano, tak mi napiš na email heslo na tvůj blog (AngeliqueXD@seznam.cz)

Podmínky:
1. Nebudeš layout upravovat
2. Nebudeš ho vydávat za svůj
3. Až ho nebudeš chtít, tak mi napíšeš

Nový projekt?

5. června 2015 v 13:30 | Angelique |  Site Info& My Diary

Jelikož chci jít za 2 roky na vysokou školu s grafikou (možná už jsem to tu i psala), tak si chci do té doby udělat co nejvíce "praxe". Zakusit si, jak takový život grafika vypadá atd. A tak mě napadlo, že bych si mohla zkusit udělat design časopisu. Ale dát pár svých článků k sobě a pak vydat jednu nebo dvě strany mi připadá k ničemu. Chtěla bych do toho zapojit více lidí a aby pravidelně vycházel (měsíčně). Proto také doufám, že se mezi vámi najdou lidé, kteří by chtěli v tomto budoucím časopise vidět své články a třeba se i stát trvalými pisateli (jsme přece jen v blogové sféře). Budu ale ráda i za jednorázové články. Prostě pokud chcete, aby se něco objevilo v mém budoucím časopise, tak mi to pošlete na mail AngeliqueXD@seznam.cz . Může to být úvaha, popis, příběh, báseň, kresba, recenze.. prostě cokoliv, co vás napadne. Ke všemu dám samozřejmě jméno autora a blog.