Září 2015

Moud - 2. číslo [Střpky minulosti]

15. září 2015 v 23:16 | Angelique |  Moud
Tak a 2. číslo je na světě. Někteří si možná mysleli, že jsem to vzala, ale ne.. toto jen tak nevzdám :D Moc ocením každé přečtení, jsou tam fakt zajímavé články :D jako redaktorka jsem je musela všechny povinně přečíst :D (ještě aby ne :D. Pokud vás něco napadne, co byste mi rádi sdělili, tak můžete buď tady do komentů a nebo nově na fb stránku Moudu (Za každý lajk bude celá redakce ráda). Jestli chcete i vy přidat nějaký článek do Moudu, tak na poslední stránce máte instrukce (a beru kromě článků i fotky, kresby.. cokoliv).
Další číslo bude kolem Halloweenu. :))

ODKAZ NA 2. ČÍSLO MOUDU


Plakát #01

3. září 2015 v 18:26 | Angelique |  Ostatní Grafika
Proč tu vůbec nejsem? No, nemám moc čas na blogovou grafiku. Mám totiž zruba týden už učení od profesionálního grafika a dělám pro něj každý den něco ve photoshopu a plus ještě škola.. no další grafiku prostě nedám. Tady je aspoň jeden z výtvorů, které jsem dělala. Trval mi s plánováním a se vším zruba 4 hodiny.
Co se týká tvorby rozvrhů, tak k té bych se měla dostat v 2. polovině září (september). Taky nějak tak vyjde druhé číslo Moudu. Chtěla jsem to vydat tento týden, ale jak říkám, není čas.. a příštý týden jedem se školou na cyklovodácký kurz, takže to taky nic. Tak snad neva a počkáte si a tady je fiktivní plakát, co jsem dělala. :)

(zvětšíte kliknutím na obrázek)