Blendy&Signatury

Blend - Eye Candy [Victoria Justice]

25. března 2015 v 20:17 | Angelique
Jeden rychlejší blend (u kterého jsem se ale i tak zasekla trochu déle). Nedávala jsem tam ale moc efektů. Mám teď totiž do toho hodně. A také bych vás chtěla poprosit, jestli byste mi nevyplnili jeden dotazník do ZSV - je o hudbě. Některých jsem ho už posílala na fb do chatu. Za každé vyplnění budu vděčná. ;) - DOTAZNÍK

Blend - Skylar Grey

8. února 2015 v 20:29 | Angelique
Blend z fotek z klipu Invisible od Skylar Grey. Fotky jsem prolnula trochu jinak než obvykle.. chtěla jsem zas trochu experimentovat :D

Blend - Pentatonix

15. července 2014 v 12:23 | Angelique
V prvním článku po hiatusu přináším blend s a capellou Pentatonix. Nový design nastavím buď dneska večer nebo zítra.

Blend&Signatura - Arrow #02

3. července 2014 v 21:14 | Angelique
Práce, kterou jsem měla rozdělanou více dnů... přesto jsem ji ale dokončila. Téma je seriál Arrow. :)

Blend - Pixie Lot

24. června 2014 v 21:11 | Angelique
Rozhodla jsem se jako další článek dát blend. Jeho téma je zpěvačka Pixie Lot. Moc ji ani neznám, spíše jsem volila podle toho, že jsem na ni našla dost photoshootů. Snad se vám líbí. :)
(objednávky otevřu koncem týdne, až na jedné aktivní začnu dělat, jelikož by se stejně čekalo)

Blend&Signatura - Scary

10. prosince 2013 v 18:28 | Angelique
Pro spestření (a i kvůli času) menší odběhnutí od grafiky s fotkama. Tato signatura je dělaná čistě z brushů a písem, které mám v PFSX. Dělala ji skoro celou moje kámoška (Týna - je tam podepsaná), ale myslím, že se fakt povedla a je to zase něco jiného, tak ji sem dávám. Já jsem si tam pohrála s bílou barvou - sprej a přidala text.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Blend&Signatura - Universe - vesmír (7x)

9. prosince 2013 v 14:59 | Angelique
Pamatujete si, jak jsem psala, že na počítačích je Gimp 2? Tak tady je z něm první výtvor... nebo spíše část výtvoru. Bylo málo času, tak jsem to dodělala doma, a to v Photoshopu a PFSX, takže je to dělané pomocí 3 programů. Udělala jsem více barevných verzí. Hodnocení nechám na vás. :)

Blend&Signatura - Ashton Kutcher (4x)

3. prosince 2013 v 10:00 | Angelique
Toto jsem dělala víc jak před měsícem, původně jsem to nechtěla zveřejňovat, protože to bylo na přání přes FB, ale kvůli efektům, které se mi tu moc líbí, jsem to prostě nemohla nechat jen v počítači.

Blend&Signatura - The Pretty Reckless #01

22. září 2013 v 12:00 | Angelique
Jak jsem se tak koukala, co už tu dlouho nebylo, tak jsem s překvapením zjistila, že delší dobu tu nebyl blend nebo signatura, což mě docela i udivilo, protože to dělám nejraději, takže jsem samozřejmě hned věděla, co budu dělat. Pak přišlo na řadu vybrat téma. Jelikož jsem prvním pohledem sjela na timetable s One Direction, tak jsem začla vybírat protiklad v hudbě. Zkusila jsem Anette Olzon, ale to nebylo ono a neměla moc podobných fotek. Poté přišlo na řadu The Pretty Reckless, které jsem taky dodělala do finální podoby. Původně to bylo hezčí, ale dostkrát se mi během práce sekl program a nešlo mi to už otevřít (když já mám toho tolik zapnutého, tak pak se není ani čemu divit...). Každopádně... výsledek vydíte níže a snad se vám líbí.

Jinak kdo nezná téma, tak je to rocková skupina, jejich největšími hity jsou Make Me Wanna Die, Just Tonight, Miss Nothing nebo My Medicine. V čele kapely stojí Taylor Momsen, kterou možná znáte z Gossip Girl.

Blend&Signatura - Mix Stars #01

16. srpna 2013 v 15:00 | Angelique
Blend, který jsem dělala na základě objednávky. Je na něm Katy Perry, Brad Pitt, Ashley Benson, Lucy Hale a Lady Gaga. Brzo asi udělám další mix, protože mě to dost bavilo dělat.

Blend&Signatura - Cher Lloyd #01

15. srpna 2013 v 10:00 | Angelique
Blend s Cher Lloyd. Hodnocení nechám na vás.

Blend&Signatura - Summer Love #01

6. srpna 2013 v 15:00 | Angelique
Blend, který jsem dělala do soutěže. Je na tíma Summer Love.

Blend&Signatura - Others #05 [Wish]

30. července 2013 v 15:30 | Angelique
Close your eyes and make a wish...

Blend&Signatura - Kelly Clarkson #01

28. července 2013 v 15:15 | Angelique
Blend s Kelly Clarkson.

Blend&Signatura - Britney Spears #02

25. července 2013 v 17:04 | Angelique
Blend, který jsem dělala na narozeninové přání pro Britney Spears (do soutěže). V c.č. je narozeninové přání, z kterého jsem potom udělala i blend.

 
 

Reklama