Colorizace

Colorizace #17 (2x)

4. června 2015 v 15:00 | Angelique
Colorky - sice jsem je nedělala dneska ani včera, ale i tak nejsou úplně nejstarší. Dělala jsem je, když jsem si chtěla vážně na něčem vyhrát a trochu zkusit kombinovat, tak tak i vypadají.
PS: A ano, snažím tu dát každý den jeden článek, tak uvidím, jak se mi to bude dařit :D

Colorizace #16

27. prosince 2014 v 19:19 | Angelique
Když jsem ten černobílý obrázek viděla, tak mi přišlo, že to bude lehké, ale jak jsem to postupně dělala, tak jsem zjistila, že je to těžší než některé normální colorky z fotky. Dělala jsem to víc jak hodinu :D

Colorizace #15

20. července 2014 v 20:13 | Angelique
Že by se mi tak moc zalíbilo dělání colorek? Možná, ale toto je dělané kvůli návodu na colorky, který přidám nejspíš zítra. Když jsem colorku dodělala, uvědomila jsem si, že to na bokách jsou možná zelené listy a ne červené, ale co... může to být nejspíš obojí... nějak do očí to nebije a stejně je to tak na dohady.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Colorizace #14

17. července 2014 v 20:45 | Angelique
Colorizace dělaná před pár dny. Dlouho jsem je nedělala, tak jsem si vybrala něco lehčího. :)

Colorizace #13 (2x)

4. prosince 2013 v 19:22 | Angelique
Colorky nic moc, ale když se nestíhá, tak se bere všechno. Trochu jsem se u toho rozjela a dala tomu možná mírný nádech fantasy. Tam bylo na mě moc málo barev. :D

Colorizace #12

11. listopadu 2013 v 10:00 | Angelique
Colorizace, kterou jsem dělala nedávno. Bylo to v době, kdy jsem dělala dost grafiky, takže jsem to nezveřejňovala.

Colorizace #11

2. září 2013 v 8:00 | Angelique
Colorizace, kterou jsem někdy během prázdnin dělala..

Colorizace #10 - Jensen Ackles

21. srpna 2013 v 21:25 | Angelique
Začala jsem přemýšlet s kým bude další layout (pro tento blog). Když jsem se koukla na minulé, tak jsem zjistila, že skoro všechny jsou se ženami a chci aby se to trochu střídalo, takže další bude s nějakým hercem nebo zpěvákem. Když jsem se tak na tím zamyslela, tak mě napadl Stephen Amell (Arrow) a Jensen Ackles (Supernatural). Koukla jsem se na photoshooty obou a vybrala jsem Jensena. Jenže nastal další problém. V tom shootu, co jsem vybrala byl nejlepší obrázek (na hlavní) černobílý. (Ještě se rozhoduju nad jedním, který nejspíš bude ten hlavní, protože je lepší než tato moje colorizace).Stejně mě to ale neodradilo a řekla jsem si, že pokud to má být krásný layout, tak si na něm dám fakt záležet a nic mě nezastaví, takže jsem si ji zcolorizavala. Podle mě se mi povedla. Největší problém jsem měla, jak to tak bývá, s kůží, ale po nějaké prácičce na ní jsem ji dostala do solidní barvy. Tak... snad jsem vás tím textem neunudila, ale do diary se mi to dávat nechtělo a bez popisu taky ne. :) Jinak na layoutu začnu už pracovat, ale počítejte s ním spíš až v září. (Tento tmavý mi trochu už leze na nervy a navíc je pro mě dost úzká stránka a menu).


(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Colorizace #09 (3x)

3. srpna 2013 v 11:00 | Angelique
Po delší době jsem se pustila do colorizace. Tentokrát jsem je ale dělala ve Photoshopu. A jelikož jich je víc a zabraly mi dost času, tak je to dnes jediný článek.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Colorizace #08 (2x)

12. března 2013 v 15:00 | Angelique
2 colorky, které jsem začátkem měsíce dělala.

Colorizace #07

2. března 2013 v 20:56 | Angelique
Včera večer jsem se nudila, tak jsem se pustila do colorky, kterou jsem v minulosti už dělala. Udělala jsem si úplně jinak. V článku je 1. nová colorka 2. stará colorka 3. původní obrázek. Tu nejnovější jsem si trochu upravila (hlavně vlasy, které jsem dělala rozmazáváním).

Colorizace #06

22. února 2013 v 14:00 | Angelique
Tentokát jsem si vybrala něco jiného než pusu, oko atd.

Colorizace #05

9. února 2013 v 17:44 | Angelique
Rychlejší colorka. Původně jsem ji nechtěla dělat, ale poslední článek a jediný dneska zatím se ne nezobrazuje, tak ať aspoň něco tu dneska je. Teď půjdu dělat PGL.
v c.č. je původní obrázek.

Colorizace #04

4. února 2013 v 18:41 | Angelique
Od očí jsem na chvilku upustila a vrhla jsem se na pusy. Je to o dost lehčí, protože tu nemáte nic jako řasy.
Dneska to je nejspíš poslední článek.

PS: Neptejte se mě, jestli to bude v grafických lekcích, protože jsem na to už mnohokrát odpověděla - ANO, bude to a to v nejbližší době.

Colorizace #03

27. ledna 2013 v 19:31 | Angelique
Udělala jsem tuto clorku. Jsou v ní nějaké chybičky, ale myslím, že není tak hrozná. Na to, jak na ně nemám trpělivost, tak myslím, že je dobrá. Vlevo je původní obrázek a vpravo obrázek po úpravě.
 
 

Reklama