Internetové stránky (grafické)

Graphic Games

18. června 2015 v 14:00 | Angelique
Na dnešek jsem si pro vás připravila pár dobrých stránek, kde můžete si procvičit barvy, rozměry.. prostě vše ke grafice. Možná něco z toho znáte, občas to koluje po facebooku, ale já jsem trochu víc pohledala a polovinu z toho jsem ani já neznala.Internetové stránky - Mix - zajímavé

10. května 2013 v 19:48 | Angelique
Abych vás tu tak nenudila, tak jsem trochu brouzdala po netu a našla pár zajímavých grafických programů. Není to nic jako Photoshop nebo Photofiltre, ale zábavu si s tím užijete (teda doufám). Pokud chcete, tak mi do komentářů můžete dávat odkazy na vaše výtvory.

FLOWER MAKER BETA (vytvoří to zajímavé kytky)
BOMOMO (vytvoří to plno zajímavých efektů)
JACKSON POLLOCK ("cákance")
SCRIBBELERTOO (to se mi dost líbilo)
PHOTOGRAPH PUZZLE MAKER (udělá vám to puzzle, které pak můžete složit)
LUNAPIC (jedno z normálnějších)
IMAGECHEF (nejvíc se mi líbilo: create→word mosaic)

Myslím, že jsem vám tu dala toho dost. Jinak během toho jsem narazila na plno internetových "photoshopů", tak brzo zase do této rubriky něco přidám.

Internetové stránky - DeviantArt.com

23. dubna 2013 v 9:20 | Angelique
Jako další dobrou stránku na grafiku jsem vybrala, pro většinu známý, DeviantArt.com.
Není to přímo online "grafičák", ale i tak je tam plno užítečných věcí ohledně grafiky. Najdete tam brushe, textury, PNG, blendy, wallpapery... Rozhodně podle mě do této rubriky patří.

Internetové stránky - Pixlr.com

15. dubna 2013 v 9:50 | Angelique
Jako další bych vám chtěla doporučit pixlr.com. Řekla bych, že je to takový internetový photoshop. I když v něm moc nedělám, tak se mi mnohokrát hodil - hlavně ve škole, když jsem potřebovala dát fotku do banneru (kvůli článku na blog). Pro ty, co nemají zrovna k dispozici žádný grafický program je to podle mě užitečné. Znám i pár lidí, kteří dělají grafiku jenom v tomto.

Internetové stránky - flamingtext.com

13. dubna 2013 v 9:00 | Angelique
Rozhodla jsem se založit novou rubriku (nebo spíš stránka mě dovedla k nápadu). Budu do ní dávat všelijaké internetové stránky, které umí dělat grafiku. Sice jich moc neznám, ale některé stojí za to.

Jako první stránku (a která mě k tomuto nápadu i přivedla) je stránka:

http://uk1.flamingtext.com/

Na stránce si můžete udělat plno skvělých nápisů a není to vůbec těžké. Udělala jsem si tam i logo, které mám jako obrázek, když komentuji. Řekla bych, že je tak dobrá jako Photoshopu (v textu).

Pokud chcete průhledné pozadí, tak u "background" klikněte na "transparent". Blbne trochu u animovaných verzí.

Pokud o nějaké dobré stránce na grafiku víte a chcete se o ni podělit, tak mi dejte odkaz do komentářů a pokud ji ohodnotím jako užitečnou, tak ji tu přidám.
 
 

Reklama