Moud

Moud - 2. číslo [Střpky minulosti]

15. září 2015 v 23:16 | Angelique
Tak a 2. číslo je na světě. Někteří si možná mysleli, že jsem to vzala, ale ne.. toto jen tak nevzdám :D Moc ocením každé přečtení, jsou tam fakt zajímavé články :D jako redaktorka jsem je musela všechny povinně přečíst :D (ještě aby ne :D. Pokud vás něco napadne, co byste mi rádi sdělili, tak můžete buď tady do komentů a nebo nově na fb stránku Moudu (Za každý lajk bude celá redakce ráda). Jestli chcete i vy přidat nějaký článek do Moudu, tak na poslední stránce máte instrukce (a beru kromě článků i fotky, kresby.. cokoliv).
Další číslo bude kolem Halloweenu. :))

ODKAZ NA 2. ČÍSLO MOUDU

Moud - 1. číslo [Problém zvaný život]

7. července 2015 v 17:37 | Angelique
Možná si pamatujete, jak jsem tu psala, že budu vytvářet časopis. Tak opravdu jsem do toho šla a po měsíci práce na článcích (+ hledání do redakce), je tady první číslo. Původně jsem chtěla, aby byl vydávaný každý měsíc, ale jelikož nad jeho zpracováváním jsem strávila minimálně 12 hodin (a to nepočítám tvorbu mých článků atd.), tak bude vycházet zruba jednou za 2 měsíce. Podle toho, jak se v redakci domluvíme. Doufám, že se vám toto číslo a celkově celý časopis bude líbit a jsem dost napjatá, jaký bude mít úspěch.
Pokud by chtěl někdo přispět do 2. čísla, tak může. Jelikož ale už mám vybrané téma, které chci dodržet, tak nemusím přijmout vše. Téma je Střípky minulosti, ale skrývá se pod tím tolik podtémat, že klidně zkuste poslat cokoli a já vám odepíšu, jestli to tam dám nebo ne.
 
 

Reklama