Ostatní Grafika

Plakát #01

3. září 2015 v 18:26 | Angelique
Proč tu vůbec nejsem? No, nemám moc čas na blogovou grafiku. Mám totiž zruba týden už učení od profesionálního grafika a dělám pro něj každý den něco ve photoshopu a plus ještě škola.. no další grafiku prostě nedám. Tady je aspoň jeden z výtvorů, které jsem dělala. Trval mi s plánováním a se vším zruba 4 hodiny.
Co se týká tvorby rozvrhů, tak k té bych se měla dostat v 2. polovině září (september). Taky nějak tak vyjde druhé číslo Moudu. Chtěla jsem to vydat tento týden, ale jak říkám, není čas.. a příštý týden jedem se školou na cyklovodácký kurz, takže to taky nic. Tak snad neva a počkáte si a tady je fiktivní plakát, co jsem dělala. :)

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Efekty ve fotce #01

23. srpna 2015 v 23:34 | Angelique
Kámošce jsem vysvětlovala efekty do fotomontáže a během toho jsem toto stvořila. :)

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Fotomontáž #01

7. srpna 2015 v 17:25 | Angelique
Možná víte, možná ne, ale v poslední době jsem začala dělat fotomontáže. Tady je jedna z nich. :) Kdyby chtěl někdo udělat taky, tak napište do objednávek ostatních a nebo na fb stránku.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Wattpad covers #01 (3x)

3. června 2015 v 14:30 | Angelique
Nedávno jsem se přidala do fb skupiny o Wattpad stories a jak jsem pak zjistila, tak občas někdo prosí o vytvoření coveru a mě to nedalo a na pár jsem odpověděla, že já to udělám. A tady jsou mé výsledky. Kdyby někdo chtěl taky, tak stačí napsat do objednávek. Covery se snažím sladit k příběhu.

Logo TropicTour

23. května 2015 v 20:57 | Angelique
Logo, které jsem dělala pro kámoše. Proč to není barevné? Protože nwm, co s tím logem budou chtít dělat a jak ho využijí. Je to totiž (podle toho jak jsem to pochopila) pro opravdu existující firmu. A nechci zrovna, aby nějaké logo hrálo všema barvama. Tady jsem zastánem, že v jednoduchosti je krása. Co vy?

Motivation for healty life

3. května 2015 v 20:25 | Angelique
Výtvor na objednávku jako úvodka na FB. Dost jsem kombinovala písma. Nejsem s tím zcela spokojená, protože určitě by se našla lepší kombinace fontů i barev, ale aspoň trochu dobře to vypadá no :D teda doufám.. posuďte vy :)

Jinak během týdne bych se mohla dostat už k hodnocení vgs :) další kolo určitě čekejte hned den poté.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Úprava fotek #02

21. prosince 2014 v 0:35 | Angelique
V poslední době mě nějak začalo bavit fotit.. i když nemám zatím pořádný foťák a fotím jen mobilem, tak mě to ani tak neodradilo. Toto jsou fotky, co jsem v poslední době nafotila. Upravila jsem se, aby nevypadaly nudně.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)
PŘED X PO

Úprava fotky #01

26. října 2014 v 16:16 | Angelique
S PFSX už umím toho hodně, tak jsem se začala soustředit na Photoshopové efekty. Koukala jsem po pár návodech a zaujala mě úprava dotky pomocí curves. Je to vlastně vyvážení barev a hlavně tmy a světla. K úpravě jsem si vybrala moji vlastní fotku, kterou jsem si stáhla z blogu (Photos by me). Je na ní Praha. Vybírala jsem podle toho, které by potřebovaly upravit. Upravila jsem ji trochu zajímavěji - na realitu jsem kašlala (originalita je podle mě lepší a zajímavější). Hodně grafiků by mi to nejspíš skrizitovalo, protože moc dobře to upravené není, ale pro začátek to špatné snad není.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)
PŘED X PO

3D nápis

27. září 2014 v 21:46 | Angelique
Přemýšlela jsem, co bych se jako další mohla naučit ve Photoshopu. Co by mi bylo hodně k užitku. Nakonec jsem zvolila 3D písmo. S návodem jsem asi za hodinu udělala toho. V celém článku máte čistě 3D bez barevných doplňků (v tom v celém článku akorát světlo stín, který jsem tam přidala).
(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Záložky (2x)

22. prosince 2013 v 19:49 | Angelique
Někteří z vás si mohli myslet, že tento blog končí, ale není to tak. Jen jsem nestíhala a nechtěla jsem přidávat odfláknutou rychlou grafiku. Minulý týden jsem měla 3 vystoupení, takže si to dovedete představit (+ zkoušky na ně) a do toho ještě škola. (Videa z jednoho koncertu najdete, když zadáte do youtube TÄLL'M.) Nevím, jak to budu v budoucnu stíhat, ale aspoň layouty a momentálně i lekce, bych chtěla zachovat, takže se nebojte. ;)

Tady jsou 2 záložky, které jsem nedávno pro kámošky dělala. Dávám to jako náhledy, protože záložky dávám u nějaké události nebo jako cenu.


"Colorizace" - Taylor Swift

20. listopadu 2013 v 9:30 | Angelique
Někteří z vás si určitě pamatují články se starší grafikou, která sloužila především k experimentování. K této kategorii bych řadila i toto. Je to jedno z experimentování, které se mi líbí.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Nový design návštěvní knihy

31. srpna 2013 v 20:25 | Angelique
Už pár dní mám v menu, v objednávkách objednávku na design do návštěvní knihy. První jsem se trochu toho děsila, ale ukázalo se, že tak hrozné to zase není. Použila jsem to i na svoji. Udělat to bylo to nejjednodušší, trochu jsem se zasekla u nastavování, ale na to, že poprvé jsem měnila/upravovala kódování si myslím, že zas tak dlouho to nebylo. Vlastně jsem měnila jen barvy, takže se to dalo. Možná někdy udělám nějaký free design na návštěvní knihu, klidně si piště (když jsou uzavřené objednávky, tak do wishes), je to pro mě rychlovka, protože záhlaví tam není (no při upravování jsem ho nenašla a to jsem ho hledala dlouho) a boky jsou jednodušší.
Tak co? Líbí se vám to? Podle mě lepší než ta šablona, co tam byla.

Plný náhled TADY.


Šablony - Affs Ikonky #01 (7x)

13. srpna 2013 v 15:00 | Angelique
Už mnohokrát jsem v komentářích četla, že bych mohla udělat jinou šablonu pro Affs. Jenže se mi nechtělo vytvořit další dlouhý seznam ikonek. Takže jsem to tentokrát udělala trochu jinak. Ten, kdo bude chtít jiné ikonky, než ty s bílým obrysem, tak si může stáhnout některou z těchto a udělat si je sám. Je to zase něco jiného, než ty minulé. Ty zůstanou jak do teď (budete si je objednávat a já budu dělat). Toho berte jen tak navíc, kdo by chtěl nějaké jiné, ale ode mě a umí s šablonkami.

Stahujte kliknutím na ikonku.

Používej jen s uvedením zdroje!

Layout - Selena Gomez

12. srpna 2013 v 11:02 | Angelique
Můj první free lay, který jsem dělala. Trval mi myslím celé odpoledne. A jsem s ním i teď spokojená.

Citáty #01 (Amy Lee)

11. srpna 2013 v 10:00 | Angelique
Napadlo mě graficky zpracovat pár citátů. Vybrala jsem citáty od Amy Lee (Evanescence), protože se mi moc líbí a josu i pravdivé.

Nikdo není dokonalý. Já jsem dokonale chybná.

 
 

Reklama