Photos by me

Photos by me #05 [Praha] (6x)

31. srpna 2013 v 9:30 | Angelique
Nedávno jsme byly na jeden den v Praze a zbylo nám trochu času, tak jsme se prošli po Karlově mostě a já jsem samozřejmě udělala pár fotek.

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Photos by me #04

19. srpna 2013 v 9:30 | Angelique
Tyto fotky jsou focené kousek od našeho baráku. Byla jsem na procházce a nějak mě chytlo focení :). Fotila jsem snad všechno, co jsem viděla, tak fotky jsou různorodé.

Photos by me #03 [Nechranická přehrada + ost. z cesty] (24x)

13. srpna 2013 v 8:00 | Angelique
Slíbené fotky a menší příběh z mého výletu. Než ale začnu, tak vás trochu seznámím s tím, kde jsem vůbec byla.
Byla jsem u rodiny pár kilomentů od Žatce a skoro každý den jsme jezdili na Nechranickou přehradu (mapa přehrady). Bylo to tam super. BTW má nejdelší sypanou hráz v Evropě. Má něco přes 3 km. Připadalo mi to jako moře (jen nebyla slaná voda, ale to už je detail...). Fotky jsou dělané z míst, kde jsme se chodili koupat. Na jednom z míst mě štvaly kameny, které byly na dně... strašně blbě se po nich chodilo... ale aspoň mám zážitky. Ty lesní fotka (ty 2) jsou trochu dál od vody. Chodili jsme kolečka, tak jsem fotila i během cesty. Fotila jsem ale mobilem, protože jsem zjistila, že má lepší rozlišení než můj foťák.
Na první fotce jsou mraky, které jsem vyfotila po cestě z auta (takové se často nevidí... aspoň já takové často nevídám).
To morče, co tam je, je sestřenice a když už tu dávám fotky, tak jsem si to nemohla odpustit... byla s ním sranda. Čtvrtá fotka od konce je pak můj pokus o vyfocení západu slunce z auta.

Photos by me #02 (17x)

25. června 2013 v 16:00 | Angelique
O víkendu jsem byla u kamarádky a jak to tak bývá, tak jsme se šly podívat trochu po okolí. Když jsme dorazily k lomu, tak mě napadlo udělat trochu fotek, ať to tu oživím. Ať tu není pořád jen grafika celebrit atd., ale i moje fotky. Na to, že je to focené mobilem, tak se mi to zdá docela ve skvělé kvalitě. Foťák většinou nenosím, mobilem fotím radši a i víc se mi to povede. Fotky se mnou (a i s kamarádkou jsou na FB, tak ten kdo mě tam má se může kouknout, sem do dávat nebudu). Jinak ten pes je kámošky. :)

(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Photos by me #01 [London] (70x)

26. května 2013 v 11:58 | Angelique
Mé fotky z Londýna. Článek/popis TADY.

adxuN0ps acveDhIt abkEshj2 abhLkKpj abb9stEN
adtC6H93 accxKf5C adcpMs9w adg48UCG admron1R
 
 

Reklama