Prezentace

Prezentace #03

26. května 2015 v 20:08 | Angelique
Ať blog nestojí, tak přidávám aspoň design prezentace, který jsem nedávno dělala. Bylo to do fyziky, tak je to lazené do techniky. Takový menší experiment, jestli něco takového dokážu :D většinou náladů mám hodně, ale málo z toho se uskuteční přesně podle mých představ.

Za uvedení mého blogu ve zdrojích v prezenaci bych byla moc ráda. Přece jen mi trvalo nějakou dobu to vytvořit.
úvodní TADY, normální TADY

PPT - Evanescence

16. listopadu 2013 v 8:00 | Angelique

Jak jste mohli vyčíst z menu, na dnešek jsem připravila trochu jiný, přesto s grafikou související, článek. Nepřipravovala jsem ho pro blog, ale do školy - domácí úkol, ale jelikož se spolužákům moc líbil (jsem měla potlesk, což mě potěšilo, ale nehodlám se tu vychloubat...), tak ho přidávám i sem. Je to prezentace v PowerPointu (to se skrývalo pod, možná pro někoho záhadnou, zkratkou PPT). Na téma Evanescence (jak jinak u mě... v němčině ale budu dělat projet o Tarje, ať je trochu změna, s Amy a Evanescence jsem toho už udělala dost). Jelikož to byl úkol do informatiky, tak jsem ji technicky propracovala jak nejlépe jsem uměla - a že teda ten program znám! (před blogováním jsem tvořila prezentace). Možná ale některé vzklamu v tom, že v ní není moje grafika (až na slazení, uspořádání a nápaditost). Na to prostě už nezbyl čas. Už tak jsem ji dělala přes 6 hodin (jsem nemohla pokročit, dokud se mi daný snímek nelíbil). Což se taky trochu odrazilo i v ném volném čase a především na blogu - místo času na grafiku jsem dělala prezentaci. Ale musím říct, že finální verze se mi líbí. Ale dost kecání... chci znát vaše názory a nebojte se být kritický - kritika ve zdokonalování pomáhá nejlépe.

Aby vám jel zvuk, tak si ho stáhněte TADY.
(Songy, které právě hrají najdete pravo nahoře v prezentaci - vždy se tam objeví (a pak zmizí) při začátku nového songu - v závorce je album, ze kterého song je).

Neklikejte na další snímek nebo efekt, je to nastavené tak, aby to sedělo a kliknutím to rozhodíte.

PowerPoint 2007

PowetPoint 97-2003
 
 

Reklama