Site Info& My Diary

Konec / přesun na fb stránku

24. října 2015 v 22:49 | Angelique

Ahojte, dlouho jsem tu nebyla a má to svůj důvod. Nestíhám a začala jsem se věnovat tvorbě grafiky z jiného než blogového úhlu. Prohlubuju si tvorbu a plno dalších možností. Zkoušela jsem low-poly tvorbu a v podstatě na blog už nemám čas. Affs, tak ty jsem naposledy obíhala o prázdninách? Ani už nevím. Prostě je na čase, abych se posunula dál. Poslední dobou se mi zdá, že blog spíš mám už z povinnosti a strachu to tu všechno opustit, ale cítím, že mě to drží dole a nepustí mě to dál v grafice. S tvorbou grafiky samozřejmě nekončím a pokud kdokoliv z Affs nebo čtenářů, či nováčků, které teď zaujmu, bude něco chtít, nebojte se napsat mi na fb stránku, kterou se budu snažit udržet v chodu aspoň trochu. Budu v nich nabízet objednávky rozvrhů hodin apod. Pokud budete chtít design či cokoliv jiného stačí mi napsat do zpráv. Blog mi toho dal hodně, díky němu jsem zjistila, jak mě baví grafika a aspoň toto pro vás chci jako odměnu. Jakoukoliv grafiku zdarma po celou dobu (aspoň pro Affs a pravidelné návštěvníky). Spoustu z vás bych si i ráda přidala do přátel na fb, protože blog byl velkou součástí mého života stejně jako lidi, kteří tu chodili. Pokud chcete i vy, tak mi napište, že chcete, abych si vás přidala na fb stránku. :) Moud bude nadále fungovat na samostatné fb stránce.

(pokud chcete můj osobní fb, napište mi, ať si vás přidám na Angelique's graphics + připište vaši přezdívku a blog)

Foto Battle

7. srpna 2015 v 10:06 | Angelique

Na fb stránce jsem slibovala při 100 lajcích soutěž. A jelikož už jich tam 100 je.. vlastně u ž 101 :), tak soutěž je tady. Bude to částečně podobné Summer Competition, co tu kdysi byla. Tentokát ale využiju u toho víc facebook.

Téma soutěže: fotka s vodní tématikou

Jsem zpět

28. června 2015 v 23:38 | Angelique

Několik dní nebyly články, ani jsem se nikomu neozvala. Možná jste si mysleli, že jsem se na to vykašlala, ale nebojte - nevykašlala. Jen minulý víkend jsem se učila na poslední zkoušení ve škole a tento víkend a i část týdne jsem byla v Německu (víc k němu se pak dozvíte v Moudu). Od 1. jsem na brigádě, ale je to hodně pohodová brigáda, takže pro tento blog to znamená velkou výhodu. Určitě nejpozději ve středu čekejte nový článek (mám totiž zítra a v úterý ještě menší lítání, tak to nwm, jestli stihnu článek). Každopádně se omlouvám, že jsem o hiatusu nedala věděl - nějak mi to prostě časově nevyšlo. Teď už se to ale hoodně zlepší - minimáně dalších 14 dní. Začátkem července taky čekejte první číslo Moudu, které je skoro hotové. A jediné, co k němu zatím prozradím je téma čísla - Problém zvaný život.

Nový projekt?

5. června 2015 v 13:30 | Angelique

Jelikož chci jít za 2 roky na vysokou školu s grafikou (možná už jsem to tu i psala), tak si chci do té doby udělat co nejvíce "praxe". Zakusit si, jak takový život grafika vypadá atd. A tak mě napadlo, že bych si mohla zkusit udělat design časopisu. Ale dát pár svých článků k sobě a pak vydat jednu nebo dvě strany mi připadá k ničemu. Chtěla bych do toho zapojit více lidí a aby pravidelně vycházel (měsíčně). Proto také doufám, že se mezi vámi najdou lidé, kteří by chtěli v tomto budoucím časopise vidět své články a třeba se i stát trvalými pisateli (jsme přece jen v blogové sféře). Budu ale ráda i za jednorázové články. Prostě pokud chcete, aby se něco objevilo v mém budoucím časopise, tak mi to pošlete na mail AngeliqueXD@seznam.cz . Může to být úvaha, popis, příběh, báseň, kresba, recenze.. prostě cokoliv, co vás napadne. Ke všemu dám samozřejmě jméno autora a blog.

Facebook (Angelique´s graphics)

28. dubna 2015 v 16:08 | Angelique
Opět teď nastává ta doba, kdy bych měla mít více času se věnovat blogu. Chtěla jsem udělat teď hodnocení, ale jekoliž momentálně sedím v knihovně (doma budu až večer a tam mi to většinou nevyjde) a printscreen hodím max do wordu a obrázek z toho se základními programy prostě neudělám, tak si budete muset na grafický článek chvilku ještě počkat. Nicméně přemýšlela jsem, jak využít toho, když nemám co dělat po cestě domů a nebo ve škole, a rozhodla jsem se založit stránku na facebooku lehce vázanou k tomuto blogu. Ano, budu tam přidávat odkazy na nové články. Jelikož se mi ale představa takové suché reklamy a vůbec reklamy!! (za tímto učelem jsem ji nevytvořila) nelíbí, tak tam budu přidávat i nějaké užitečné návody, brushe, textury a další věci k programům. Pravděpodobně se tam občas objeví i nějaké mé fotky (a nebo oblíbené, ale to zatím promýšlím) a nejspíš i citáty. Kdyby někoho napadlo ještě něco dalšího, nebojte mi napsat do komentů.

Takže pokud chcete dostávat novinky o blogu a užitečné rady a doplňky k programům a nebo se třeba jen zamyslet u graficky mou zpracovaného citátu, budu ráda za váš like. :)

Liebster Award TAG

27. srpna 2014 v 22:13 | Angelique
Nedávno jsem byla nominovaná Ivet do Liebster Award TAG. Před několika měsíci byla jeho první vlna, kterou jsem si také okusila a nyní je tu další a ani tuto nechci nechat jen tak. Když mě někdo někam nominuje a vím o tom, tak se to snažím splnit.
.
.
.
U tohoto TAGU jsou 4 podmínky :
- poděkovato tomu, kdo tě nominoval
- napsat 11 informací o sobě
- odpovědět na 11 otázek
- zatagovat 11 blogerů a dát jin 11 otázek

Come Back

23. června 2014 v 18:02 | Angelique
Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli tento blog obnovím. Není to proto, protože by mě grafika už nebavila. Prostě škola udělala své. Přijížděla jsem pozdě domů nebo dřív a musela se učit a pak jsem už neměla náladu na to něco tvořit. Ale když jsou ty prázdniny, tak jsem si řekla, že to tu opět zkusím rozjet. Je to totiž můj nejúspěšnější blog, tak ho tu jen tak nechci nechat. Měla bych rozjet objednávky designu (drobnou grafiku dělat už nebudu, připadá mi to zbytečné) a možná naberu pár lidí i na učení, pokud bude zájem. Soutěž dělat nebudu, protože přes prázdniny to většinou nemá cenu.
Tolik k úvodu a možná už večer můžete čekat první článek. ;) i affs se pokusím oběhnout.

Affs jsem oběhla a promazala neaktivní (nechci kontrolou zatěžovat aktivní) + dělám menší náběr, jelikož mi jich moc nezbylo. Taky nabírám do wardrobe a dnes večer nebo zítra otevřu objednávku designů.

Jak to bude dál... + 1. narozeniny blogu

17. ledna 2014 v 20:14 | Angelique

Někteří z vás si nejspíš pokládají otázku, jak to s tímto blogem bude pokračovat... upřímně i já jsem musela přemýšlet a pořádně se rozhodovat. Nakonec jsem se ale rozhodla tu přidávat aspoň v rámci možností. A to převážně layouty a grafiku k využití + lekce.

Jinak co se týká Affs, tak ty bohužel budu muset zrušit a zavedu jen favourite blogs - nestíhala bych obíhat a zase se mi nechce váš všechny mazat (to jestli si vy mě necháte v Affs nechám na vás). Pár z vás nabídnu spřátelení s mým druhým blogem, kde mě v nestíhání zachraňují přednastavené články a hodiny informatiky.

Nesmím také zapomenout zmínit, že včera tento blog oslavil své první narozeniny. :) Je to vlastně můj první blog, který oslavil nějaké narozeniny, takže jsem moc ráda. :)

Merry Christmas.. and happy New Year

24. prosince 2013 v 14:20 | Angelique
Chtěla bych všem návštěvníkům tohoto blogu popřát Veselé Vánoce a i šťastný Nový Rok.

Jako obrázek jsem vybrala nás originální stromeček ze zkušebny, který jsme si v pátek vytvořily a daly pod ním dárky. :)
Vyfotila to a upravila spoluadminka z mého druhého blogu aeternitate.blog.cz

Kecy + info

2. prosince 2013 v 15:19 | Angelique

Jak jsem slíbila, po týdnu se to upět hlasím a to i hned z několika novinkami. Hiatus tu sice byl, ale ani to mi nezabránilo udělat něco z grafiky, promyslet si probíhání hodnocení lekcí a možná i vydání kalendáře (o tom ale až později, na tom se ještě pracuje). Také jsem zjistila, že ve škole na počítačích je Gimp 2, tudíž se můžete těšit i na nějakou grafiku odtama. Nečekejte ale hned layouty atd., s programem se teprve seznamuji - spíš nějaké blendy atd.

Aktivita v budoucnosti by měla být o trochu lepší bež do teď, ale spíš to bude takové návalové... škola holt dává zabrat, a když k tomu přidám ještě své zájmy, tak můžu být ráda, že tu vůbec nějaká aktivita bude.

Hodlám se od teď soustředit hlavně na tvorbu layoutů, nově fotek do článků - prostě na to, co se upotřebí.

Zatím menší adios a večer nebo nejpozději zítra čekejte článek a taky doufám oběhnutí. :)

KALENDÁŘ ČEKEJTE DO KONCE TÝDNE!

Hiatus 23.11. - 1.12.

23. listopadu 2013 v 18:28 | Angelique
Ono by šlo, abych byla aktivní jako do teď, ale bylo by to na úkor dalších věcí, které musím udělat, proto volím raději hiatus. Během týdne, kdy bude se pokusím udělat co nejvíce věcí, abych se poté mohla blogu více věnovat. V době hiatusu se taky pokusím dodělat objednávku layoutu, co tam mám.

Takže za týden, pa.

Comeback Layout 2013

16. listopadu 2013 v 20:20 | Angelique
Nápad na toto jsem dostala zruba před půl rokem. Bylo na to ale moc brzy, tak jsem čekala... až do teď. Vždycky, když tu nastavím nový layout, tak je mi trochu líto, že ten minulý už je minulostí a zůstane jen v rubrice layouty blogu. Uvažovala jsem, jak toto změnit a přišla jsem na tento projekt (nebo jak to nejlépe nazvat...). Na konci roku nebudu dělat žádné vánoční, silvestrovské layouty - na ty jsem nikdy nebyla (objednávek se to netýká) - a jak jinak ozdobit poslední měsíc/e roku než návratem jednoho z layoutu z daného roku? Samozřejmě chci ale do toho zapojit i vás, takže to, jaký layoutu to bude, rozhodnete vy. Hlasovat můžete v anketě pod článek (nad komentáři). Vítěze nastavím začátkem prosince a ke konci prosince bych měla udělat nový.

Come Back

9. listopadu 2013 v 21:26 | Angelique

COME BACK!

Ano, čtete správně. Vracím se na blog (spolu s další grafičkou, díky které to budu vše stíhat). Na dreamport jsem totiž zůstala sama, a tak jsem si řekla, že to se rovnou můžu vrátit sem. A našla jsem i jednu grafičku, která je ochotná mi s tímto blogem pomoct. Vše se vrátí do starých kolejí (jen asi trochu upravím Affs List - určitě si nechám ty, co byly na dreamport, ale asi i nějaké další). Články začnu přidávat od zítřka.


Těm, kterým jsem napsala na blog (ať už kratší verzi nebo delší verzi komentáře), tak zůstávají mými Affs. Seznam Affiliates je již aktualizovaný. Ikonky budou do týdne.

dreamport.blog.cz

2. října 2013 v 20:13 | Angelique
Asi tím budu všechny šokovat, ale napsat to musím...
Opět po 3/4 roce se přesouvám. Tentokrát ale na stejné téma jen v jiných podmínách. Přesovám se na blog dreamport, kde budu blogovat a dělat grafiku se Sheri. Důvod? Myslela jsem si, že když budu dávat 1 článek denně, tak to budu v pohodě zvládat a stihnu ještě oběhnout Affs a třeba i dělat na nějakém layoutu. Realita je ale taková, že když je dobře a nemusím se zrovna moc učit, tak stihnu udělat články a oběhnout Sister Sites. A takto to prostě dál nepůjde. Chvíli jsem i uvažovala, že blogování nechám, protože stejně na něj moc času nemám, ale chybělo by mi a to dost, takže jsem zvolila takové řešení. Co se týká Affs, tak ty tam nejsou. Jsou tam jen Favourite, kde jsem si dala pár mých Affs. Předem se omlouvám těm, co tam nejsou, ale prostě nevlezli se tam všechny. Volila jsem jak podle aktivnosti, tak i podle tématu. Jelikož teď poslouchám spíš tvrdší hudbu, tak rap a někdy i dance zpěvačky jsem nebrala. Samozřejmě ale budu ráda, když na ten blog chodit budete. Pokud mi dáte komentář, tak vám ho většinou i oplatím.

dreamport.blog.cz

I write... #01

12. září 2013 v 17:00 | Angelique
Takový článek jsem chtěla napsat už dlouho, ale nějak jsem se nemohla rozhodnout. Příspěvek v dotazníku mi pomohl... článek je tady. A řekla bych, že nebude poslední. I když tento je spíš o blogu, možná se u dalších budu soustředit víc na mě/adminku - pokud budete chtít! :)
V následujících řádcích bude menší info o blogu, mě a jak to tu nejspíš bude nadále fungovat. Jinak kdyby někdo chtěl, tak některé Affs bych si ráda přidala na FB, ale první krok je na vás. Napište mi kdyžtak do komentů, pokud máte zájem.
Ale teď už k článku... možná jste to postřehli, možná jsem to ani nezmiňovala, ale tento rok jsem v prváku na gymplu. No... oproti základce je to velký rozdíl. Zaprvé máme delší vyučování, takže jsem později doma a většinou přijíždím utahaná, takže někdy to skončí tak, že si něco pustím, protože se mi absolutně nechce myslet. Zadruhé je toho víc, takže mi zbyde méně volného čas. A za třetí je to teď pro mě první týden (minulý jsme byly celá třída na tom táboře),
 
 

Reklama