Site Info& My Diary

Dotazník

10. září 2013 v 12:00 | Angelique

Na pár blogách jsem to už viděla a přišlo mi to jako dobrý nápad. Podle odpovědí se budu snažit blog zlepšit, takže se nebojte napsat to, co si myslíte. Navíc je to anonymní. :)

Dotazník můžeš vyplnit TADY.JIŽ BRZY (NEJSPÍŠ O VÍKENDU) CHCI ROZJET SUMMER COMPETITION, TAKŽE POKUD SE CHCE JEŠTĚ NĚKDO PŘIHLASIT, TAK BY TO UŽ MĚL UDĚLAT. DALŠÍ SOUTĚŽÍCÍ BY SE HODILI. CENY BUDOU JAKO U OSTATNÍCH SOUTĚŽÍ A ZA MÉNĚ DŘINY :)

Vyhodnocení kontroly Affs #01

9. září 2013 v 8:00 | Angelique
A je tu vyhodnocení kontroly Affs. Jak jsem psala, udělala jsem Sister Sites a i Elite Affs + normální skupinu Top Affs. Bylo to moc těžké rozhodování, do jaké skupiny vás mám dát. Sestavovala jsem to zruba týden ( Sister Sites byste si totiž zasloužili víc jak polovina.) a myslím, že jsem to docela zvládla dobře. Doufám, že jste se svou skupinou spokojení.

Nemazala jsem všechy, co se nezapsali, protože většinou obíháte všichni (+ někteří jsou nové Affs) a bylo by mi i líto některé smazat. Ti co se nezapsali a nechávám si je jsou napsáni kurzívou.

Sister Sites:

Elite Affs:

Top Affs:

Mažu:

Hlásím návrat :)

7. září 2013 v 17:42 | Angelique

Uběhlo pár dní a já hlásím návrat. :) Doma jsem byla už dopoledne, kdy jsem si četla komentáře a příp. na ně reagovala. Na comebackový článek jsem se zmohla ale až teď, protože jsem ještě dospávala a koukala na seriál.
Naplno pojedu asi až zítra, kdy přidám návštěvnost. Na pondělí bych pak udělala slibované nové rozdělení Affs. A když už jsem u článků, tak bude v nich trochu změna. Jelikož začala škola a viděla jsem svůj rozvrh, tak články na den budou 1-2. 2 nebudou pravidlem. Objednávky se budu snažit mít, co nejvíc otevřené, ale taky asi bude doba, kdy mi to nevyjde.
Co se týká Summer Competition, tak i když se moc lidí nepřihlásilo, tak to nejspíš udělám.
A jak bylo na adapťáku? Užasně. Maximální zábava. Sice nás dost proháněli a dělali jsme úkoly, kdy jsme asi 20 min seděli v potoce celý postříkaní, ale jsem ráda, že jsem jela a to dost. :)
Snad jsem na nic nezapoměla. Jediné co bych ještě chtěla dodat je to, že jste skvěle komentovali a hlavně chodili na blog i v době hiatusu, za což jsem velmi ráda.

Hiatus 2.9. - 7.9.

2. září 2013 v 13:00 | Angelique
Začátek školního roku a hned hiatus? Možná divné, ale ano. Jedu totiž na adaptační tábor. Budu tam ode dneška do soboty dopoledne. Články jsem, jako vždy, nachystala. Affs to pak vynahradím. Mám taky v plánu, až přijedu udělat vyhodnocení kontroly, už más mám v rozepsaných rozdělené :) . Sister Sites bude 5 a udělám Elite Affs (10) - taková další "sister" skupina, protože kdybych měla vyhovět všem, tak by ta ikonka vypadala dost komicky :D - a Top Affs (zbytek). Takže v sobotu odpoledne nebo večer, ahoj. :)

Kontrola Affs #01

20. srpna 2013 v 20:28 | Angelique

První jsem ji nechtěla dělat, ale pak jsem zjistila, že mám v Affs trochu binec a potřebuju si srovnat (a nejspíš i přidat) Sister Sites. Nazvala bych to ale spíš třídením něž kontrolou. Je ohlášená, takže o ní budou vědět všechny Affs. Ti co se nezapíší, tak vymažu, ale pár vyjímek možná udělám.

Chceš zůstat mojím Aff? - napiš:
1) Jméno
2) Blog
3) Koho na ikonku
4) Sister x Elite
5) Jak často obíháš

Kontrolu tu nechám zruba měsíc.

20 000 Visitors

8. srpna 2013 v 22:23 | Angelique

Asi před týdnem přesáhla celková návštěvnost tohoto blogu 20 000, za což jsem vám moc vděčná. Moc vám děkuji a doufám, že tak to tak bude i dál (a nebo i lépe :D). A taky vám chci moc poděkovat, že denní návštěvy jsou kolem stovky. Toho si taky moc vážím. Pak mě i víc baví blogovat a přidávat na tento blog.

PS: Objednávky jsou již otevřené.

Jsem zpět

6. srpna 2013 v 20:36 | Angelique

Tak a jsem zpátky. Byla jsem tam nakonec o den déle a moc jsem si to užila. Fotky a nějaké kecání k tomu určitě přidám (počítejte s tím do konce týdne). Teď vás půjdu nejspíš oběhnout oběhnu vás až zítra a zkouknu něco. Jsem totiž úplně unavená a nic se mi nechce dělat. Objednávky otevřu nejspíš až příští týden.

Hiatus 28.7. - 4.8.

28. července 2013 v 10:00 | Angelique

Pro tento blog první prázdninový hiatus ale určitě ne poslední. Na týden pojedeme přes celou republiku k rodině, tak si to chci užít. Navíc budu určitě mít jiné starosti než blog, takže bych ho stejně tento týden zanedbávala a nebo se na něj možná i vůbec nedostala. Články nastavené jsou, a měla jsem jich dost, takže to zůstavá jako normálně - 2 na den. Akorát nebudu obíhat, no... ale to přežijete určitě :). Je to taky důvod, proč jsem uzavřela objednávky, chtěla jsem mít všechno dodělané. Doma budu v pondělí. Přidám asi ale jen návštěvnost. Obíhat budu nejspíš až od úterý.
Jinak brzo toplist překročí 20 000 návštěv celkově, za což vám moc děkuji a až přijedu, tak o tom čekejte článek.
A těšte se na letní soutěž, kterou mám pro vás nachystanou, ale zveřejní se, až už budu doma, tak na tu si ještě trochu musíte počkat. :)

VE ZKRATCE:
Ode dneška do neděle tu nebudu, články jsou přednastavené.

Nepřítomnost...

21. června 2013 v 15:30 | Angelique
Obrázek je dělaný v PFSX a do animace upravený na stránce LUNAPIC.

Od dneška do ponděí nebudu doma, takže nebudu ani na blogu. Nebude to přímo hiatus - články budou, ale nebudu obíhat, odpovídat atd. Možná se tu v pondělí večer objevím (spíš určitě), ale naplno ho rozjedu až v úterý. Affs nebudu dávat do komentářů tento článek, protože v této době už jsem pryč a navíc ten, koho můj blog zajímá, si to může přečíst tady a i bez odkazu.

Jinak se fakt omlouvám za dlouhé čekání na layouty. Už by se to mělo dost zlepšit.

Ceny za soutěže (od vás)

11. června 2013 v 9:55 | Angelique
Do tohoto článku budu dávat grafiku, kterou jsem od vás dostala za různé tipovačky, bleskovky atd. Nechci totiž, aby jste se s tím zbytečně dělali a někdy se to dost povede. A bude to aspoň na jednom místě. :)

od Belly** (s Tarjou Turunen)

Zodpovězené otázky od nej-new

27. května 2013 v 9:40 | Angelique
Zodpověděla jsem mé affs nej-new (má to v rámci takového "projektu") pár otázek ohledně blogování. Přidávám je i sem, protože si myslím, že by i ostatní mohli zajímat. Podobné se často objevují v Ask Me.

1.Jak jsi došla k vytvoření blogu?
Můj první samostatný blog (kde jsem nebyla spoluadminka ale adminka) jsem vytvořila, když mě hlavní adminka z jejího blogu vykoplka (i já bych to sobě tehdy udělala) a blogování jsem nechtěla nechat. K vytvoření G-H jsem došla tak, že jsem si jednou zablokla můj předchozí blog a nechtělo se mi čekat, než mi ho odbloknou. Ale stejně jsem už tehdy nějakou dobu přemýšlela, že si udělám jen grafický.

2.Jaké pro tebe byly začátky?
Asi jako pro každého, učila jsem se. Když se nyní kouknu na mé staré blogy, tak se někdy chytám za hlavu, co za blbosti jsem tam psala.

Tématických 5 dní

24. května 2013 v 16:10 | Angelique

Ikonky blogu

23. května 2013 v 15:49 | Angelique
Konečně jsem si našla čas vytvořit ikonky k tomuto blogu. Vybrala jsem zajímavé scény z klipů, prom - protože co jiného ke grafickému blogu. Možná ještě udělám obyčejné, nevideové (nehýbyjící) ikonky. Pod ikonkami jsem napsala, z čeho jsou vytvořené.

+ nová, neanimovaná s logem

Evanescence - Bring Me To Life | Katy Perry - Wide Awake | Katy Perry - Vide Awake
Kelly Clarkson - Catch My Breath | Kelly Clarkson - Catch My Breath | Kelly Clarkson - Catch My Breath
The Vampire Diaries - Russian Promo| The Vampire Diaries - Russian Promo

Návštěvní kniha

21. května 2013 v 15:25 | Angelique
Jak jsem sem už psala, tak plánuji udělat pro tento blog návštěvní knihu. Ta doba právě nastala a návšť. kniha je tady. Původně jsem měla v plánu tam udělat design, ale tato šablona se mi moc líbila a navíc tam je nastavování dost složité.

Info...

17. května 2013 v 19:49 | Angelique

Možná jste si všimli, že jsem uzavřela všechny objednávky. Je to proto, protože je nestíhám a chci tu udělat menší rekonstrukci (v plánu ji mám už měsíc, ale nevychází mi na to čas). Nebojte se, články a všechno bude, dotkne se to jen objednávek. A na co se můžete těšit? Ze všeho nejdřív si chci udělat klikačky pro sebe. Pak určitě i navštěvní knihu a s tím i souvisí její design. Navíc si už po těch všech objednávkách připadám jako stroj, takže pauzu v nich taky potřebuji, chvíli bude prostě grafika, kterou chci já. Grafika mě musí bavit, abych u ní vydržela. (Objednávky samozřejmě dodělám, budou to ty nejbližší články). Počítejte s tímto zruba týden.
 
 

Reklama