Site Info& My Diary

10 000 v toplistu

3. května 2013 v 16:44 | Angelique
Dneska (nebo asi spíš včera pozdě večer) toplist tohoto blogu přesáhl 10 000 celkem, za co jsem vám moc vděčná. :) Za 4 měsíce 10 000 lidí, to je něco :) Moc děkuji

Co tu bude...

7. dubna 2013 v 9:00 | Angelique
Jelikož příští týden bude poslední (bonusová) lekce (nechce se překvapit, co to bude), tak pomalu budu chystat něco dalšího. Přemýšlela jsem o VGS (buď tradiční nebo netradiční) nebo něco jak lekce, ale budu to vysvětlovat jen určitým lidem (soutěžícím), radit jim, pomáhat atd. Spíš bych ale udělala VGS a jakou to nechám na vás. Do VGS bych taky zapojila víc lidí jako porotu. Její členové by ale klidně mohli soutěžit, protože bych z jednotivých hodnocení udělala arikmetický průměr, takže by o nic nepřišli.
Tak co? Co by jste to chtěli?

Londýn

14. března 2013 v 19:47 | Angelique
Jak jsem slíbila, tak přidávám fotky a příběh co jsem v Londýně zažila. Plno zážitků navíc zařídily okolnosti, takže to bylo dost zajímavé. Jinak jak se dozvíte později v článku, tak animace je vytvořená z nahrávky, kterou jse udělala mým mobilem na London Eye. K celému zájezdu jsme měli úžasnou průvodkyni Monču, která nám vždycky k dané stavbě něco řekla. To co jsem si z toho zapamatovala vám tu napíšu.

Nepřítomnost - 9. - 13. 3. 2013

8. března 2013 v 20:00 | Angelique

Jak jste se mohli v nadpise dočíst, tak tu od 9. do 13.3. nebudu. Ve škole jsme dostali nabídku na zájezd do Londýna a já se toto zúčastním. Budu tam poprvé, tak se moc těším. Pojedeme přes Belgii a Francii, kde pak budeme pokračovat trajektem. Bydlet budeme u hostujících rodin.
Ale teď k blogu - Hiatusem jsem to označovat nechtěla, protože jsem po tu dobu přednastavila články (jeden na den). Jelikož tu ale nebudu, tak nebudu obíhat Affs, příjmat objednávky atd. (Navíc po tu dobu jsem uzavřela všechny objednávky a hodnocení grafiky (jediné co jsem nechala jsou wishes)). Prosím aby jste mě po tuto dobu omluvili z obíhání a i kontrol. Jakmile se vrátím, tak to doženu, protože ten týden od 11.3. máme prázdiny. A nebojte, lekce bude. Tu už mám taky přednastavenou. Toto je taky důvod, proč jsem odložila hodnocení.
Taky se můžete těšít na nový lay, který nastavím až přijedu. Bude se seriálem Once Upon a Time a mám ho už hotový. A bude zahrnovat i vzhled na komentáře, západí. Prostě jsem si s ním fakt vyhrála.
Jinak jsem taky přemýšlela, že bych udělala VGS, ale nwm jestli bych neměla počkat až skončí lekce. Přihlásil by se někdo?


Ve zkratce:
Od 9.3. do 13.3. budu v Londýně, takže nebudu na blogu. Články jsem ale přednastavila. Akorát obíhat nebudu.
Jakmile přijedu, tak tu nastavím nový layout (s Once Upon a Time).
Možná tu udělám VGS pokud by byly zájemci (do komentů by jste mi to mohli napsat).

Tak zatím a těšit na na mě můžete 14.3.

What next...

24. ledna 2013 v 20:05 | Angelique
Trochu vás seznámím s tím, co se tu bude další dny dít. "Doplňovací" týden je skoro za mnou (ještě mi chybí doplnit PNG obrázky a věci do rubriky ostatní), tak se brzo vrhnu na pár "novinek". Budu chtít zavést rubriku, kde budete psát své přání - ne přímo objednávky, ale prostě s kým a co byste chtěli. Zkusím pár nových věcí - jako např. buttonky nebo stampy a brzo se chystám i na wallpapery. Během příštího týdne a nebo možná už o víkendu bude 1. kolo grafické lekce. O víkendu udělám rozdělení Affs a dám jich i víc do menu. Přes víkend bych taky měla stihnout dodělat objednávky layoutů.

Wanna be Wardrobe?

21. ledna 2013 v 17:01 | Angelique
Jak jsem slibovala, tak i tady budou wardrobe. Beru max. 5 (vyjímka být může)

Pokud chceš být wardrobe napiš:
1. Blog
2. S kým bys chtěl/a designy/layouty
3. Kontakt (nejlépe ICQ nebo Facebook) - nepovinné
4. Jak často bys chtěl/a design/layout
Info:
- kontakt chci proto, aby jsme se mohli na designu lépe domluvit atd.
- design bude, tak do 5 dnů - podle času
- být wardrobe znamená mít designy převážně ode mě - nejlépe jen ode mě
- designy pro wardrobe nejdou do katalogu (tzn. že jsou jen pro 1 blog a jednorázové)

Neberu blogy fungující méně než 2 měsíce.

List of Affiliates

17. ledna 2013 v 20:08 | Angelique

 
 

Reklama