Summer Competition

Summer Competition 2014

6. července 2014 v 19:39 | Angelique
Jakou soutěž na léto? O tom jsem přemýšlela celkem dost. Nakonec jsem vybrala to, co minulý rok. Přes prázdniny nemá cenu dělat něco na více kol, kdy je potřeba aktivita. Chce to něco jednorázového, co zaujme. A z tohoto přemýšlelí jsem se nakonec rozhodla pro Summer competition. Jde vlastně o to, že se do soutěže přihlásíte s jednou fotkou z prázdnin. Pak se ze všech fotek vyberou nejlepší 3 a ty se ocení. Diplom ale bude pro všechny.

Summer Competition - vyhodnocení

29. září 2013 v 10:10 | Angelique
Sice jsem si trochu dala na čas, ale přece to tu je. Původně jsem měla v plánu oslovit na hodnocení více lidí, ale pak jsem byla ráda, že mám aspoň toto. Ceny si vybere jen vítěz, všem dám ale diplomy.

Summer Competition!

15. září 2013 v 13:11 | Angelique
Po dlouhém připomínání a shánění soutěžících můžu s radostí oznámit, že soutěž se rozjíždí. Pro soutěžící tímto krokem končí všechna práce a jen budou čekat a sledovat, jak si jejich fotky povedou. Podrobnější vysvětlení pravidel je TADY. Prosby o hodnocení začnu zasílat co nejdřív a počítám, že tak do 14ti dnů bych měla mít konečné výsledky. Samozřejmě se hodnocení budu účastnit i já, ale bude mít stejnou váhu jako ostatních. V případě remízy dám hodnocení ještě někomu dalšímu. Kdo to bude ještě nemám zcela jasně určené, takže vám to ani nemohu napsat. Nechce se překvapit. Pak celkové hodnocení (ne jednotlivých porotců) zveřejním. A připomínám, že to bude jen bodově - stupňováním. No, ale radši dost. Opakovat se vážně nechci. Odkaz na pravidla je výše v textu. Takže akorát... hodně štěstí. :)

Summer Competition

7. srpna 2013 v 9:00 | Angelique
Přemýšlela jsem jakou soutěž tu na prázdniny dám, protože nějakou jsem chtěla. Bylo mi ale jasné, že kdybych udělala něco na kola, tak by se vás moc nezapojilo, protož přece jen jsou prázdniny. A navíc v srpnu budu mít i já méně času na blogování. Proto jsem se rozhodla udělat jednokolovou soutěž na téma fotka z prázdnin. Nebude to ale jak v ostatních takových soutěžích. Budu do té fotky chtít napsat i nějaký vtipný slogan, větu, definici, komentář... prostě text. Ale nějaký, který se tam hodí. Na tom bude taky hodně záležet.
 
 

Reklama