VGS

Diplomy za VGS

14. června 2015 v 12:28 | Angelique
Ano, konečně jsem si našla čas vám udělat diplomy za VGS. Místově jsem udělala do 4. místa, protože to bylo kolo před finálem. Grafici, co vypadli předtím mají diplom za účast. Jinak 1.-4. místo si může říct o nějaké ceny. Buď grafika bez zdroje ode mě a nebo odkazy na brushe, patterns atd, tak si kdyžtak napiště do komentů, jestli něco chcete a co to bude. A taky tyto 4 místa mají reklamu v 1. čísle Moudu.

VGS - finálové hodnocení

8. června 2015 v 15:00 | Angelique
A finálové a zároveň poslední hodnocení VGS. Když jsem koukala na celý průběh VGS, tak jsem nemohla uvěřit, že tu bylo skoro půl roku. Ano, bude mi trochu chybět, ale už pomalu chystám další projekt, o kterém se dočtete dole. Snad i vás VGS bavilo a nebyly to jen otravné články, které jste radši překlikli. :)

VGS - 6. kolo (finále)

18. května 2015 v 18:03 | Angelique
Původně jsem neplánovala toto kolo už finálové, ale když někteří soutěžící odpadli, tak nemám na výběr. Už na začátku jsem chtěla design nechat na poslední kolo. Hodně jsem ale přemýšlela, zda vám zadat fotky a nebo vám nechat úplně volnou ruku. A jak jsem se nakonec rozhodla? Téma nechám jen a jen na vás. Můžete si s tím vyhrát jak nejlépe umíte.

VGS - 5. kolo - hodnocení

9. května 2015 v 16:05 | Angelique
Tentokrát mi to trvalo opět dost dlouho, ale nakonec to tu přece jen je. Bohužel 2 ze 4 neodevzdali a ani neodevzdají, takže další kolo bude už finálové a vypadávání jsem musela pozměnit, takže obě, co poslali, postupují do finále. Finálové zadání čekejte nejspíš zítra.

VGS - 5. kolo

8. dubna 2015 v 10:00 | Angelique
Jelikož jsme v PNG tvorbě, tak jsem přemýšlela, jestli vám mám dát PNG obrázek a nebo PNG tvar. Nakonec jsem se rozhodla pro PNG obrázek. Připadá mi, že tam více zapojíte originalitu a taky si to ořežete. Je mi jedno, co využijete, akorát prosím průhledné pozadí. Klidně dejte do toho i víc fotek je mi to opravdu jedno a originalitu cením. Ale ať je to pořád PNG obrázek, kde je dominantní ořezaná hlavní fotka. A jelikož jsou v nabídce i čenrobílé fotky, tak si s tím klidně pohrajte colorizací či odstínem (pokud si vyberete černobílou), pokud to necháte v černobílé, tak k tomu budu mít výhrady. Ano, vybrala jsem těžší fotky. Jsem totiž zvědavá, jak se s tím dokážete poprat.

VGS - 4. kolo - hodnocení

7. dubna 2015 v 20:16 | Angelique
Ano, byly sice prázdniny, ale buď jsem neměla čas a nebo se mi do toho nechtělo. :D Před prázdninama jsme pořád psali testy a nedokázala jsem se na nic pořádně soustředit, takže se mi ani nechtělo psát hodnocení - když už, tak ať to stojí za to. Sice se to tento týden moc nezlepšilo s testy, ale už jsem si řekla, že to musím konečně napsat. :D
Každý jste to pojali trochu jinak, což oceňuji. ;) Akorát někteří z vás neudělali přímo logo nebo label ale spíš banner s textem, ale že bych vám kvůli tomu dala nula bodů to ne.
Prosím přepočítejte si všichni body, které máte za závorkou - součet 1., 2. a 3. a 4. kola (neomylná nejsem a nerada bych někoho ošidila).
Další kolo bude následovat zítra dopoledne. Přednastavím dneska článek.

VGS - 4. kolo

19. března 2015 v 18:58 | Angelique
Přemýšlela jsem, co vám dám do dalšího kola, a jak jsem zmínila, bude se opravdu jednat o PNG tvorbu. Jako první z ní jsem vybrala Label (=popisek). Přesněji po vás budu chtít, abyste nějak zajímavě textově zpracovali vaši přezdívku. Můžete použít brushe, libovolné fotky... cokoliv, co vás napadne. Jen ne prosím části cizí grafiky.

Budu hodnotit originalitu, celkové zapracování a slazení, výběr textu a brushů či fotek, barvy.

VGS - 3. kolo - hodnocení

14. března 2015 v 22:53 | Angelique
Omlouvám se, že to je tak pozdě, ale měla jsem problémy s internetem a přes mobil bych toto nenapsala. Tím se i omlouvám, že nebyly žádné články a vůbec jsem skoro nekomentovala. Pokusím se to zlepšít. ;)
Tentokrát poslali všichni z vás. O to víc mě ale mrzelo, když jeden z vás vypadl. Ale tak to prostě je.
Colorky jsou velmi různorodé a jde vidět, že je dělali jiní lidé. U čeho jsem se ale zasmála je to, že vždy 2x byla ta samá a jedna nebyla ani jednou.
Prosím přepočítejte si všichni body, které máte za závorkou - součet 1., 2. a 3. kola (neomylná nejsem a nerada bych někoho ošidila).
Zadání dalšího kola bude někdy v týdnu nebo o víkendu. A přesunu vás už asi do PNG tvorby na několik kol.

VGS - 3. kolo

21. února 2015 v 20:55 | Angelique

Předem vám říkám, že pokud mě budete za tento úkol nebo za výběr fotek zabít, tak věřte, že nedávám lehké fotky proto, že chci, abyste se opravdu snažili a naučili se toho co nejvíc. A taky vám pro tento úkol hodně moc doporučuji Photoshop, protože v tom je to oproti PFSX 7x lehčí.

VGS - 2. kolo - hodnocení

19. února 2015 v 21:07 | Angelique
Minule pochvala za množštví, kolik z vás mi to poslalo a teď pravý opak. Ale zkracovat soutěž kvůli tomu nebudu. Prostě ten, kdo chce bojovat o vítěžství nebo horní příčky se bude snažit tak i tak. Vypadne ten s nejméně body - takže teď budou vypadávat ti, co neodevzdali. Pořád ale jsou ještě někteří z nich v soutěži, tak mohou pokračovat dál.
Avatary jsem vybrala záměrně. Není to nic lehkého, jak se zdá. A ti, co soutěží, se o tom přesvědčili sami. Musíte totiž na malý obrázek toho napcat dost ale ne to přepácat a musí to být vyvážené. A právě v tom je to těžké. Avatary jsou hodně dobré cvičení pro rozmístění, které se využívá u každé grafiky. Mě samotné trvalo hodně dlouho, než jsem se naučila dělat solidní avatary. Je to ale jen o cviku. Čím víc jich uděláte, tím víc vám půjdou. Doporučuji si přečíst všechna hodnocení, protože ve všem je něco přínosného pro všechny.
Hodnotila jsem každý avatar zvlášť a pak avatary jako celek - styl tvorby atd.

VGS - 2. kolo

1. února 2015 v 14:54 | Angelique
První úkol jste zvládli vcelku dobře. Do druhého úkolu jsem se rozhodla dát AVATARY (obrázky 100x100 s efekty - aby to nebylo pouze klasické ořezání.. ovšem důležité je, aby to bylo hezké a ne přeplácané). Fotky jsem tentokrát vybrala z mé galerie - co jsem sama vyfotila. A nemyslelte si, že jsem to udělala proto, protože se chci chlubit, že dělám stejné fotky jako profesionálové.. právě protože ne, tak proto jsem to zvolila. Chci totiž, abyste si zkusili práci s fotkama, které nejsou tak skvělé.

VGS - 1. kolo - hodnocení

25. ledna 2015 v 14:14 | Angelique
Překvapilo mě, kolik z vás mi poslalo úkol. Příjemně mě to potěšilo. Pouze jeden člověk neposlal.
Hodnotit se budu snažit jak kladně, tak i záporně. Je potřeba vás pochválit, ale také řici, co by se mohlo zlepšit.. prostě budu upřímná. Vůbec nebudu bránit a budu i ráda, když jakýkoli návštěvník napíše svůj názor na výtvory do komentářů (popřípadě i k mému hodnocení) - nebojte se. A to samé platí i k soutěžícím.

VGS - 1. kolo

6. ledna 2015 v 19:43 | Angelique
Přihlásilo se vás vcelku dost, což jsem ráda a tak může VGS začít. Bude se vypadávat po kolech. V prvním kole - tomto se ale nevypadává. Vypadne jen ten, kdo mi nedodá výtvor. Bodovat budu já (od 1 do 10 s tím, že stupnice bude po půl bodech). Jelikož je teď doba před uzavřením známek, tak na termín budu nyní hodně tolerantní (navíc ani já nemám fůru času) a tak toto kolo bude do 24.1. Navíc je to poslední možnost pro přihlášení. S uzavřením prvního kola tato možnost padá. (přihláška TADY)

VGS - přihláška

22. prosince 2014 v 22:36 | Angelique
Říkala jsem si, že by to chtělo po té mé skoro neaktivitě to tu trochu oživit. Tentokrát se mi nechtělo obnovovat staré projekty nebo soutěže. Udělala jsem něco nového, ale přitom pro většinu blogerů známého.

Počet kol i ceny se budou odvíjet podle toho, kolik se vás přihlásí a kolik vás během soutěže zůstane. Diplom ale dostane každý zúčastněný.
 
 

Reklama